پلکهای افتاده پف آلود ظاهری خسته بیشتری به فرد می بخشد: عمل بلفاروپلاستی با اصلاح این تغییرات باعث می شود فرد هوشیارتر و جوان تر بنظر برسد. از سویی بالابردن پلکهای فوقانی در بعضی افراد باعث برطرف شدن اختلال بینایی ثانویه به افتادگی پلکها خواهد شد.

در برخی از موارد افتادگی گوشه ابروها و یا حتی کل پیشانی بطور همزمان در فرد وجود دارد، و انجام عمل بالا بردن ابروها یا پیشانی را ضروری می سازد.

لیزر پوست اطراف چشمها و یا پیلینک از دیگر روشهای درمانی قابل اجرا بطور همزمان با بلفاروپلاستی است که به کاهش چروکهای پوست اطراف چشمها می انجامد.

در این جراحی که معمولاً تحت بیحسی موضعی انجام می گیرد، با برداشتن پوست و عضله و جابجا کردن چربیهای اضافی بیرون زده تغییرات نامطلوب که معمولاً بدلیل افزایش سن است؛ اصلاح می گردد.

بعد از عمل فرد پانسمان خاصی نداشته و بعد از یک هفته بخیه های محل عمل کشیده خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید از طریق تماس تلفنی زمان مشاوره حضوری خود را هماهنگ نموده و یا چنانچه در شهری غیر از تهران زندگی می کنید از مشاوره اینترنتی بطور اولیه استفاده کنید تا در صورت لزوم قبل از مسافرت به تهران اطلاعات اولیه ای در خصوص میزان موفقیت عمل خود و هزینه های تقریبی آن؛ کسب نمایید.

1 –  دانستنی های قبل و بعد از عمل بلفاروپلاستی

2 – سئوالات متداول راجع به بلفاروپلاستی

3 – گالری تصاویر